księgowość Serockksięgowość Serockksięgowość Serockksięgowość Serockksięgowość Serock
Anna Lewartowska
Młodszy Specjalista

W firmie Bońkowski Consulting zajmuje się bieżącą obsługą klienta i biura, administrowaniem stron www, wprowadzaniem danych do komputera oraz monitorowaniem programu Raks.

Uczestniczka  szkolenia z zakresu autoprezentacji oraz kursu pierwszej pomocy przedmedycznej.  W wolnym czasie opiekun osób głucho-niewidomych w turnusach rehabilitacyjnych.  Biegle posługuje się alfabetem Lorma.  Pomoc innym ludziom sprawia jej dużo radości i satysfakcji, dlatego chce zapisać się na wolontariat.

Ukończyła Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku o profilu język polski-biologia. W przyszłości pragnie kontynuować naukę na studiach zaocznych na kierunku finanse i rachunkowość.  Z tym właśnie kierunkiem wiąże swoją  karierę zawodową.  Zdobyte umiejętności wykorzystuje w praktyce.


W miejscu pracy  jest to osoba spokojna,  komunikatywna, otwarta, szczera, angażująca się w  przydzielone zadania i obowiązki . Prywatnie wesoła i spontaniczna.


Interesuje się  fotografowaniem przyrody, ludzi i miejsc; aktywnie spędza czas na basenie  lubi gotować, czerpie inspiracje z tradycyjnej kuchni polskiej.
Anna Lewartowska

Kontakt:
+48 (22) 266-02-10
alewartowska@bonkowski.co